Teslimat Şartları

Gold Lisansı ziyaret ettiğiniz ve alışveriş yaptığınız için teşekkür ederiz. Aşağıda, Teslimat Politikamızı oluşturan şartlar ve koşullar verilmiştir.

Gönderi işlem süresi

Saat 21:00’dan önce verilen tüm siparişler 1 iş günü içinde (1-2 saat) işleme alınır. Siparişler hafta sonları ve tatil günleri dahil çalışma saatleri içerisinde teslim edilir.

Yüksek miktarda sipariş alıyorsak, siparişler bir kaç saat gecikebilir. Lütfen acil ihtiyaçlarınız için bizimle önceden iletişime geçin. Siparişinizin gönderilmesinde önemli bir gecikme olursa, sizinle e-posta veya telefon yoluyla iletişime geçeceğiz.

Çalışma saatleri dışında verdiğiniz siparişlerin teslimatının diğer çalışma gününe sarkacağını unutmayın.

Kargo ücretleri ve teslimat tahminleri

Mağazamızda digital ürünler sattığımız için kargo ücreti ödemezsiniz. Sipariş verirken sisteme girdiğiniz e-mail adresine gönderilir.

Teslimat gecikmeleri zaman zaman meydana gelebilir. Lütfen sabırlı olun.

Gönderi Onayı ve Sipariş takibi

Siparişiniz gönderildikten sonra takip numaralarınızı içeren bir Gönderi Onayı e-postası alacaksınız. Takip numarası sisteme girildiği anda aktif olacaktır.

Tazminat

Gold Lisans, verilen sipariş için alıcıya gönderilen bilgilerin saklanmasından sorumlu değildir. Sipariş verirken doğru adres verdiğinizden emin olun. Ayrıca siparişe ait bilgilerin güvenliği müşteriye aittir.

İade Politikası

Size daha iyisini sunmak için çalışıyoruz, siparişinizden memnun kalmazsanız, ürünü geri almaktan ve ödeme iadesi yapmaktan mutluluk duyarız.

  1. Satın aldığınız digital lisanslar çalışır durumda değil veya kullanımda problem olduğu durumlarda iade edilebilir. Aksi halde iade mümkün olmaz.
  2. Sorun yaşadığınız lisanslarda sipariş numaranızla [email protected] mail adresine ayrıntılı iade nedeni ve resimleri veya nedeninizi destekleyen ürünün bir videosunu içeren bir e-posta göndererek  talep edin. İadeniz onaylandıktan sonra iadeniz gerçekleştirilecektir.
  3. Geri ödemenizi alabilmek için geçerli bir iban numarasına sahip olmanız gerekir.